İletişim Bilgileri

+905546881566

info@nbotomasyon.com

Türkiyenin her neresinde olursanız olun size bir telefon kadar yakınız.

ENDÜSTRİYEL OTOMAYON

MAKİNA OTOMASYONU

PROSES OTOMASYONU

Makina otomasyonda makine imalatçılarımıza imalatları aşamasında her türlü teknik destek verilerek koordineli bir çalışma ile hizmet vermekteyiz...

Endüstriyel ve Fabrika Otomasyonu konusunda sanayicimize her türlü teknik destegimizi vermekte arızalarının bakım onarımlarını yapmakla birlikte her türlü ihtiyaçlarını karşılayacak otomasyon sistemleri kurmaktayız...

Proses otomasyonu ile her türlü reçete otomasyonu yapmakta tamir bakım onarım işlerini yürütmekteyiz.

 

 

Detaylı Bilgiye Üstten İlgili Linkten Ulaşabilirsiniz...

BİNA OTOMASYONU

SCADA

 

Bina otomasyonu konusunda alanında markalaşmış kaliteli ürünlerle müşterilerimizin ihtiyaçlarını cevaplamaktayız. Bina otomasyonu alanında sürekli değişen teknolojiyi takip eder ve son teknolojik sistemlerle anahtar teslim projelere imzamızı atmaktayız.

Ayrıca kurulu sistemlerin bakım onarım çalışmalarınıda yürütmekteyiz.

SCADA yazılımlarımızda da yine alanında lider markalarla çalışmaktayız. Müşterilerimizin oluşturduğu senaryoyla uzman kadromuzun teknik bilgisinin birleşimi sonucu oluşan SCADA yazılımlarımızla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

 

Detaylı Bilgiye Üstten İlgili Linkten Ulaşabilirsiniz...

OTOMASYON PANOSU

DDC PANOSU

MCC PANOSU

Otomasyon panosu konusunda müşterilerimizin talepleri doğrultusunda istenilen ürün ve markalardan istenilen giriş-çıkış sayısında, uygun panolar kullanılarak ihtiyacı karşılayacak pano imalatları yapmaktayız.

DDC panosu konusunda yine müşterimizin talepleri doğrultusunda istenilen marka ve ürünler kullanılar istenilen giriş-çıkıs sayısında DDC pano imalatı yapmaktayız.

MCC pano imalatımız da müşteri odaklı çalışmaktayız. Kullandığımız ürünler alanında lider markalar olmakla beraber müşteri talepleri doğrultusunda istenilen ürün ve markalarlada çalışmalar yapmaktayız. Yapmış olduğumuz panoların elektrik projeleri pano imalatına başlanmadan önce hazırlanıp müşterilerimize sunulmakta ve müşterinin onayı ile pano imalatına başlamaktayız.

Detaylı Bilgiye Üstten İlgili Linkten Ulaşabilirsiniz...